Të rejat e fundit

Të gjitha risitë nga ASHEL GROUP përsa i përket investimeve, projektet e reja dhe lajmeve që kanë të bëjnë me kompanitë e grupit.

 

Te rejat fundit

Gëzuar Festat nga Ashel Market

15 December 2018

Festat erdhën, festoni gjithmonë me më të mirët, në cilësinë e produkteve italjane. Ashel market ju fton të festojmë sëbashku nga 15-31 dhjetor me -10...

Te rejat fundit

ASHEL MARKET – Ofertë – 10% zbritje

8 June 2018

Ofertë 10% zbritje nga 09-14 Qershor në të gjithë artikujt. BLI TANI, ASHEL MARKET CILËSI DHE KURSIM

Te rejat fundit

Nga data 23-30 Prill -10% Zbritje si dhe shume dhurata për klientët

13 April 2018

Ashel Market feston ditëlindjen e parë dhe me këtë rast ofron 10 % zbritje mbi të gjithë produktet e supermarketit nga data 23 deri me 30 prill. Shumë...

Te rejat fundit

Ashel Market ndihma familjeve në nevojë për festat e fundvitit

28 December 2017

Edhe Ashel Market ne qytetin e Koplikut i eshte bashkuar skuadres se te gjithe atyre qe ne kete fundvit po shprehin solidaritetin e tyre me njerezit n...

Te rejat fundit

Ashel Market hap dyert në Malsinë e Madhe.

30 April 2017

“Ashel Market” hapi zyrtarisht dyert me një festë që bashkoi drejtues vendore, sipermarrës, konsumatorë dhe deputetet e qarkut Shkoder Agron Çela e Pa...